קו מערכות שדרגה את מערך המיחשוב ב"אופטיקנה"

המערכת המתאימה והמתקדמת  ביותר לשוק הקימעונאות בישראל

 

משקפיים רבותי משקפיים… ברשת חנויות אופטיקנה

מעל שני עשורים מעניקה אופטיקנה, שירותי אופטומטריה מהמתקדמים בישראל, הכוללים אבחון תפקודי ראייה והתאמת משקפיים בשיטה הבלעדית לאופטיקנה. התאמת עדשותהמגע מתבצעת על ידי אנשי מקצוע מן השורה הראשונה, תוך עבודה העומדת בתקנים הקפדניים ביותר ושימוש בציוד מתוחכם ועדכני.

לאופטיקנה 50 מעבדות, בנוסף למעבדה מרכזית השוכנת במשרדי החברה בפתח תקווה, בהן מתבצע תהליך הליטוש והעיבוד של כל סוגי העדשות והאביזרים האופטיים. כמו כן, לאופטיקנה מרכז אופטומטרי בלעדי להתאמת עדשות מגע לטייסי חיל האויר הישראלי, הפועל בשיתוף הדוק עם מוסדות מחקר ופיתוח בארץ ובחו"ל.

אופטיקנה מפעילה למעלה מ-50 חנויות אופטיקה גדולות ומרווחות בכל רחבי הארץ, החנויות פועלות במרכזי קניות גדולים ובמרכזי הערים ופתוחות 12 שעות ברציפות ובדרך כלל אף במוצאי שבת.

 

 

לאחר 11 שנה של שיתוף פעולה פורה בין חברת"אופטיקנה" לחברת "קו מערכות" שודרגה מערכת המידע של "אופטיקנה" שפותחה ע"י חברת "קו מערכות" והותקנה מערכת CAV ERP החדשה בגרסת JAVA המובססת על טכנולוגיית ה web בשילוב מלא של 150 קופות ועמדות אופטיקאי בסניפי הרשת.

 

אבי פסטרנק מנהל הפיתוח עסקי בקו מערכות מסביר: "חברת קו מערכות השכילה כל השנים להתאים לצרכי אופטיקנה,את מערכת CAV ERPובכך אפשרה ל"אופטיקנה" לנהל ולהפעיל, באמצעות מערכת מחשוב אינטרטיבית ובזמן אמיתי את כל מגוון פעילותיה, כגון: מכירות,הפצה,ניהול פיננסי,רכש,ניהול מלאי במרכז ובסניפים.

קו מערכות הטמיעה ב"אופטיקנה" פתרון יחודי של קופות רושמות WEB ללא ממשקים. המשולבים במערכת אופטיקה משוכללת מאוד, אשר תומכת באופן מלא בתהליכים השונים בחנויות הרשת.

"CAV ERP" מנהלת עבור אופטיקנה  את כל השלבים בשרשרת האספקה: מהזמנת הלקוח, דרך בדיקת ההזמנה, העברה ליצור במעבדות החברה, העברת ההזמנה לספקים בארץ ובחו"ל, וסגירת התהליך בקופות קו מערכות.

כל  המודולים מופעלים ON LINE ומאפשרים להנהלת החברה שליטה ובקרה, קשר יעיל ומדוייק עם החנויות. וניהול מלאי בזמן אמת.היכולת של אופטיקנה להוריד מבצעים תוך כדי העבודה ומעקב על התקבולים המתקבלים בסניפים, בתוספת יכולת מבצעים שלא קיימת באף מערכת קמעונאות בארץ, מאפשרת ללקוח להתמודד עם התחרויות הגדולה בשוק זה.

אודות המחבר

השארת תגובה